Санітарні блоки, контейнери та модулі в місцях скупчення людей

У місцях масового скупчення людей виникає проблема з санвузлами. Причому мова йде не про стаціонарні приміщеннях (стадіони, концертні зали), а про концертних майданчиках, наприклад, які влаштовуються спонтанно. Установка санітарних блок-контейнерів в даному випадку є найбільш ефективним рішенням. Санітарні модулі широко використовуються не тільки в місцях масового скупчення людей, а також на дачах та будівельних ділянках.

У місцях масового скупчення людей питання санітарії виходять на перший план. Тут потрібна наявність якісних побутових санітарних модулів. Грамотно вирішити дану проблему дозволить встановлення автономних туалетів. Зазвичай такі модулі збираються з використанням вже готових конструкцій. Замовити санітарні модулі можна в компанії Булава. Їх необхідність особливо гостро стоїть в літній період. Вироби компанії відповідають світовим стандартам якості. У модулях повністю забезпечений комфорт і необхідний рівень гігієни.

Відповідно до вимог охорони праці, санітарні модулі і блоки повинні встановлюватися в місцях скупчення людей, на логістичних об’єктах, на будівельних майданчиках. У компанії можна замовити виробництво пересувного душа, туалетних модулів, а також поста охорони з санвузлом.

Основні переваги санітарних блоків

Перш за все слід говорити про економічний чинник. Чи не на всіх об’єктах вигідно, з точки зору економіки, будівництво капітальних гігієнічних приміщень. Для побудови стаціонарного туалету, наприклад, знадобиться зводити фундамент, підводити інженерні комунікації, наймати обслуговуючий персонал, купувати і обслуговувати сантехніку. Перевага мобільних блоків перед капітальними будівлями полягає в наступному:

 1. Швидка установка модуля. Блок доставляється на об’єкт і встановлюється з використанням крана-маніпулятора.
 2. Невеликі розміри і вага.
 3. Блок повністю автономний, не вимагає підведення води і каналізації.
 4. Блоки проходять швидку і ефективну дезінфекції.

Замовник може купити модулі або взяти їх в оренду. Компанія пропонує модулі, які можуть підключатися до водопроводу і каналізації та модулі, що мають накопичувальні баки. Всі блоки виготовляються на виробничих потужностях компанії. Є можливість замовити санітарні блоки за індивідуальним проектом.

Використання санітарних блоків і душових

Санітарні блоки, завдяки своїй мобільності і цінової доступності, стають все більш популярними. Компанія виробляє модулі в широкому асортименті. Туалетно-душові кабіни, битовки з санвузлом можуть використовуватися незалежно від кліматичної зони. Санітарні блоки можуть бути використані на постійній основі, сезонно або на певний період. Туалетно-душові кабіни знайшли широке застосування в таких сферах як:

 1. Складські термінали, логістичні центри, будівельні майданчики.
 2. Території, прилеглі до транспортних магістралей, переважно автомобільним.
 3. У зонах відпочинку.
 4. Біля транспортних вузлів, включаючи річкові вокзали і станції метрополітену.
 5. Дачні селища і гаражні кооперативи.

Сьогодні в будь-якому великому місті використання мобільних санітарних блоків є життєво необхідним. Особливо це стосується проведення масових заходів, включаючи концерти, збори, мітинги. Необережність як форма вини міста страждає, в тому числі через відсутність в необхідних місцях санітарних побутових контейнерів.

Асортимент продукції компанії Булава Транс

Для того, щоб створити для людей комфортні умови для відвідування масових заходів можна купити санітарні блоки або взяти їх в оренду. Всі блоки відповідають сертифікату TSE. Виготовляються з високоякісного екологічно чистого пластика і сталевого профілю, захищеного від корозії. Замовник може вибрати:

 1. Мобільну душову кабіну.
 2. Біотуалет.
 3. Туалет для людей з обмеженими можливостями.
 4. Модульний туалет.
 5. Душова кабіна з раковиною.
 6. Охоронний пост з санвузлом.

Компанія пропонує не тільки стандартні варіанти продукції, є можливість розробки нових проектів, в тому числі проектів, представлених замовниками. За їх бажанням в уже наявні модулі можуть бути встановлені водонагрівачі, лічильники води, системи кондиціонування повітря.

Причини, за якими необхідно звернутися в компанію Булава

Сьогодні безліч компаній пропонує свої послуги з купівлі санітарних блоків. Якщо ви звернетеся в компанію Булава, то отримаєте ряд ексклюзивних переваг, а саме:

 1. Найдоступніші ціни в країні. Завдяки наявності власних виробничих потужностей продукція компанії в ціновому плані вважається найбільш конкурентоспроможною.
 2. Оплата товару можлива всіма доступними способами, як кешем, так і за безготівковим розрахунком.
 3. Великий вибір товарної продукції. Можлива доставка на об’єкт і розміщення з використанням крана-маніпулятора.
 4. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

У компанії можна замовити дачні санвузли, а також пересувні сауни та лазневі комплекси. Продукція відповідає світовим стандартам, весь товар повністю сертифікований.

Share this story!

Leave us a Comment