Санітарні блок-контейнери в Україні – застосування

Такі віддалені робочі об’єкти, як будівництва, сторожки та інше, повинні бути обладнані окремими санвузлами. Санітарні блок-контейнери в Україні можна придбати або взяти в тимчасове користування. Це хозблоки, що включають туалет і душ, що створюють комфортні умови для життя робітників.

Особливості влаштування санітарних модулів

Основою для санітарного блок-контейнера служить каркас з труб і гнутого швелера. Всередині проводиться обробка сучасними міцними матеріалами, як правило, це сайдинг. Простір ділиться перегородками. Планування може виконуватися на основі побажань замовника. Також передбачена якісна гідроізоляція за допомогою плівки ПВХ. Устаткування включає душові та туалетні кабінки, мийки.

Санітарні блоки відповідають вимогам того, як повинен виглядати сучасний санвузол. Всі комунікації: труби, змішувачі, з’єднувальні елементи ховаються за пластиковою обшивкою. Завдяки цьому приміщення виглядає акуратно і естетично. Пластик не пропускає вологу, що є ще однією перевагою. У мобільному санвузлі легко підтримувати чистоту.

Автономний блок швидко підключається до водопроводу і каналізації, також підводиться електрика, і людина може повноцінно користуватися сантехнікою. Кількість душових відсіків і туалетних кабінок може підбиратися залежно від вимог клієнта.

Переваги санітарних блоків

У звичайній побутівці складно приймати душ в зимовий час через холод. Сучасні блок-контейнери позбавляють від цієї проблеми. Стіни утеплюються екологічної мінеральною ватою, за рахунок чого тепловтрати скорочуються в кілька разів.

Всі комунікації туалетного модуля працюють дуже тихо. Тому зовні шум води практично не чути. Блок-контейнери встановлюються на бетонний блок, спорудження капітального фундаменту не потрібно. Це дозволяє заощадити кошти і спростити процес зведення конструкції.

При необхідності санітарний блок легко транспортується з місця на місце. Його демонтаж і нова збірка займають не більше декількох годин. Окремі елементи не вимагають багато місця, і їх можна перевозити на звичайному вантажівці. При цьому не потрібно ніякої спеціальної документації. На одній вантажівці можна розмістити блоки, які в зібраному вигляді утворюють приміщення площею до 100 м2.

В процесі виробництва використовується гофрована оцинкована сталь з електростатичним покриттям, сендвіч-панелі з гідроізоляцією. Все санітарно-гігієнічне обладнання зроблено з кераміки. Панелі поставляються з встановленими вікнами, дверима, системою вентиляції, а також світильниками, вимикачами і розетками, захищеними від потрапляння вологи.

Комфортабельність таких конструкцій не поступається звичайному душу. Будова блоку дозволяє проводити його повну дезінфекцію, в тому числі мити стіни і стеля.

Проекти санітарних блоків

Сучасні поліпшені битовки відповідають всім інженерним вимогам, що передбачають використання міцних матеріалів і сучасного обладнання. Булава Транс також розробила спеціальний блок для людей з обмеженими можливостями. Він оснащений додатковими поручнями, які спрощують використання.

Асортимент блок-контейнерів:

  • побутівка душ + туалет 230х230, 230х240, 230х500, 230х600;
  • санітарний туалетний контейнер 230х230, 230х240, 300х700;
  • контейнер-душова – 230х240, 230х600, 300х700.

Надійність таких конструкцій вже перевірена багатьма клієнтами. Сучасний модуль можна використовувати при різних температурних умовах від -50 до +50 градусів. Термін служби складає близько 25 років.

Share this story!

Leave us a Comment