Ножичний підйомник, 12м - Haulotte Compact-12

Ножничный подъемник Haulotte Compact-12

Ножичний підйомник, 10м - Haulotte Compact-10N

Ножничный подъемник Haulotte Compact-10N

Ножичний підйомник, 10м - GENIE GS-2646

Ножичний підйомник, 8м - GENIE GS-1930

Подъемник ножничный, 8м - GENIE GS-1930

Навантажувач вилковий, дизельний, 3т - LINDE H 30 D

Погрузчик вилочный, дизельный, 3т - LINDE H 30 D

Навантажувач вилковий, електричний, 1.6т - STILL R 20-16 P

Навантажувач вилковий, електричний - Clark GEX 30

Погрузчик вилочный, электрический - Clark GEX 30

Булава Транс: продаж складської техніки в Києві

Власникам великих торгових залів, будівельних організацій і супермаркетів, які використовують площа нежилого фонду для розміщення і тимчасового зберігання матеріалів, готових виробів і продукції, не можна обійтися без спеціального обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт. Згідно із затвердженим наказом Державного комітету України з промислової безпеки, були передбачені правила експлуатації підйомників, навантажувачів і забезпечений контроль дотримання вимог до пристрою. Хочете купити вантажопідйомне обладнання в Києві або Київській області, тоді продаж нової складської техніки від компанії Булава Транс неодмінно Вас зацікавить. Гарантуємо європейську якість обладнання, наявність всіх необхідних супровідних документів, включаючи оплату митного збору.

Складська вантажна техніка: де купити в Києві

Щорічно фіксується близько 65% випадків шахрайства у великих розмірах. Чесність кожного четвертого продавця викликає сумнів після видачі фіктивних чеків і гарантій, які не мають законної сили. В цьому випадку, навіть представники Госпродпотребслужби виявляються безсилі. З огляду на права споживачів, продаж складської техніки в Києві проводиться в супроводі кваліфікованих юристів. Є ще кілька причин, чому варто купити підйомники, електричні і дизельні вилочні навантажувачі саме в ТОВ Булава Транс:

  • знаходимося з 2006 року на ринку спеціалізованої техніки;
  • надаємо ліцензію Міністерства транспорту і зв’язку України на здійснення перевезень крупно і дрібногабаритних вантажів і дозвіл від Державної служби з питань праці, колишнього Держпромнагляду, на експлуатацію крана-маніпулятора;
  • у кожного водія присутні відповідне посвідчення з категорією, що дозволяє управління тягачем, вантажівкою і крано-маніпуляторной установкою, сертифіковані атестати;
  • співпрацюємо з фізичними та юридичними особами.

Крім того, постійним клієнтам можна скористатися програмою лояльності, отримати знижку або оплатити послугу за домовленістю будь-яким зручним способом. Додаткові відомості легко отримати на офіційному сайті Булава Транс, багатоканальним номером телефону або за адресою розташування організації.

Яку складську техніку ми продаємо

Якщо Ви вперше зіткнулися з проблемою, коли терміново потрібна техніка, зупиніть пошуки. Булава Транс – одна з провідних компаній, де можна купити складську техніку, включаючи навантажувачі та підйомники, в межах міста Київ та Київській області. Розглянемо основні види та характеристики вантажопідйомного обладнання, продаж якого ми пропонуємо.

Ножничний самохідний підйомник від французького виробника Haulotte Group, який є розробником мобільних кранів і механізмів для вантажно-розвантажувальних робіт з 1924 року. Електричні моделі COMPACT 10 N і 12 повністю механізовані, компактні і готові до будь-яких виробничих випробувань.Піднімаючись на висоту 10-12 метрів, платформа витримує вантаж масою 230-300 кг і при цьому зберігає рівновагу завдяки страховим опор, датчику нахилу і системі управління навантаженням. Ручний клапан опускання дає можливість контролювати рух і подавати сигнал. Повітря всередині приміщення завжди залишається чистим, так як застосовується технологія біологічного розщеплення гідравлічного масла.

Торгова марка GENIE – це дочірнє підприємство американської компанії з виробництва промислової техніки Terex Corporation. Підйомники-ножиці з електричним приводом з США витримують вантаж вагою до 227-363 кг, який надійний механізм піднімає від 8,1 до 11,75 метрів. Переваги моделей GS-1930 GS-2032, GS-2646 в новій системі пультового управління Smart Link, яка обладнана спеціальною кнопкою аварійної зупинки, індикатором зарядки акумулятора. Для відстеження і контролю знаходження вантажопідйомних установок передбачена програма Track & Trace з вбудованим блоком GPS. Висувні піддони, зручне підведення кабельного змінного струму і захист від перекидання, що супроводжується сигналом, збільшує в кілька разів продуктивність підйомників GENIE.

LINDE Material Handling займає лідируючі позиції на ринку по виробництву спеціалізованої складської техніки. Саме тому навантажувач H 30 D, який працює на дизельному паливі, відрізняється якістю і продуктивністю. Дана модель спокійно долає нерівності і шорсткості поверхні, обходить перешкоду і прекрасно маневрує. Щоб знизити витрату пального і скоротити необхідність в заправці, був задіяний принцип гідростатичної трансмісії. Порожній грузоперевозчик розганяється до 22 км / ч, піднімає 3000 кг на 3,05 метра.

Електричний вилочний навантажувач STILL призначений для великих площ і великих обсягів роботи. Представники R-20 і R-60 – це чотириколісний підлоговий транспорт, які може перебувати в експлуатації близько 8 годин без підзарядки. Механізм з переднім приводом в 48-80V здатний підніматися на 4 метри і транспортувати вантаж, який важить від 1,6 до 2 тонн.

Популярна марка CLARK Material Handling удосконалила електричний навантажувач і збільшила міцність конструкції GEX 30, позбавивши його від непотрібних пластикових деталей. Три ступеня гальмування, аварійна зупинка, регулятор температури і два потужні двигуни – переваги нового обладнання.

Продаж навантажувачів і підйомників в Києві

До вибору спеціалізованої техніки для проведення вантажно-розвантажувальних робіт на складі необхідно підходити ретельно. Компанія Булава Транс готова надати достовірну інформацію і висновок технічного огляду станції сервісного обслуговування на вимогу клієнта або за попередньою домовленістю. Всі пропозиції, питання і заявки на оформлення покупки Ви можете залишити по телефону або в електронному вигляді.