Продаж і експлуатація малої архітектурної форми

МАФ (мала архітектурна форма) – невелика споруда декоративного, допоміжного чи іншого призначення. До них відносяться ларьки, кіоски, блоки, зупинки, СТО, автомийки, пункти охорони. Основна перевага МАФ – відсутність установки фундаменту, простота демонтажу, можливість транспортування. Інтерес забудовників до швидкомонтованих будівель пов’язаний з доступною вартістю, зручністю трансформації.

Мала архітектурна форма від Булава Транс

Мала архітектурна форма від компанії Булава Транс вважається найбільш практичною. Такі споруди відрізняються довговічністю і надійністю. Термін експлуатації вагончика в середньому становить 10-15 років. Протягом цього часу він витримує багаторазове транспортування, зміна кліматичних і погодних умов, зберігає цілісність і міцність. Всі контейнери виготовлені з сталевого збірного каркаса, який дає можливість багаторазового збирання та розбирання. На новому місці розібраний МАФ можна зібрати буквально за одну годину і відразу почати ним користуватися. З внутрішньої сторони стіни утеплені сендвіч-панелями. Вони підходять для реалізації різної продукції круглий рік. Кіоски укомплектовані вікнами, вхідний металопластикової дверима, розетками, освітленням. Компанія пропонує споруди декількох типів:

 • стандарт – недорога металева конструкція невеликих розмірів з одним вікном;
 • модульна – міцні рами, прошивка з профлиста і сендвіч-панелей;
 • преміум-клас – утеплені 2- і 3-кімнатні вагончики підвищеної комфортності, обладнані електричними комунікаціями.

Легко підібрати необхідну конструкцію відповідно до своїх вимог і можливостями.

Де вигідно придбати МАФ в Києві

Наявність торгового павільйону в большом городе – це можливість розвивати свій бізнес з нуля при мінімальному стартовому капіталі. Це спосіб економити на оренді, платі за комунальні послуги. Для придбання МАФ в Києві звертайтеся в Булава Транс. У фірмі працюють висококваліфіковані водії з досвідом управління краном, вантажним транспортом. Компанія пропонує кваліфіковані послуги продажу зручних і надійних будівель. Зробити замовлення в організації можна в будь-який зручний час. Головне – визначитися з комплектацією, типом, розміром і зовнішнім виглядом конструкції.

Продаж МАФ в Києві від Булава Транс здійснюється на вигідних умовах:

 • надання технічного паспорта, сертифіката якості та інструкції по експлуатації;
 • задоволення побажань клієнта;
 • надійність і гарантії;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • використання сертифікованих матеріалів;
 • будь-яка форма оплати і гнучкі умови для кожного клієнта;
 • оптимальні варіанти в співвідношенні ціна / якість;
 • актуальна інформація за цінами;
 • відсутність співпраці з посередниками, які мають сумнівну репутацію.

Для зручності вибору компанія пропонує зручний онлайн-каталог. Всі контейнери детально описані, є параметри, розміри і характеристики. Це полегшує вибір і допомагає підібрати необхідну МАФ. Також онлайн-магазин надає можливість проконсультуватися і отримати кваліфіковану допомогу. Гарантія якості підтверджена багаторічним досвідом і заслуженим авторитетом у покупців. За рахунок наявності власного автопарку з кранами доставка в Києві та Київській області – завжди в строк, без затримок, двадцять чотири години на добу. Якщо виникне така необхідність, то є можливість повернення в рамках законодавства.

Share this story!

Leave us a Comment