Тимчасове зберігання вантажу на складі в Києві

Уникнути непередбачених ситуацій, коли не знаєш, куди здати вантаж або де можна швидко знайти тимчасове приміщення під обладнання. Головну роль в створенні форс-мажорних обставин, в основному, грає людський фактор. Пізня доставка недобросовісними вантажоперевізниками товару, техніки або мобільних будівель і відсутність супровідної документації на момент оформлення отриманої продукції тягне за собою проблеми з подальшим її визначенням і перевезенням.Відповідальні співробітники і керівництво компанії Булава Транс готова надати в місті Києві послуги тимчасового зберігання вантажу на підставі статей 100-108 чинного Митного кодексу України. Гарантуємо виконання зобов’язань і несемо відповідальність за безпеку майна замовника.

Чому краще довірити тимчасове зберігання вантажу Булава Транс

Підвів постачальник з паперами або на зазначену дату прийом обладнання, техніки та контейнерів не проводиться, засмучуватися не варто. Здати в місті Київ на необхідний термін цінний, будівельний або промисловий вантаж можна в будь-який зручний для Вас час, скориставшись послугою тимчасового зберігання, яку пропонує наша компанія. Оцініть переваги Булава Транс:

  • складські приміщення відкритого і закритого типу експлуатуються з 2006 року;
  • співпрацюємо з фізичними та юридичними особами;
  • завдяки ліцензії від Міністерства транспорту і зв’язку України і дозволу Держгірпромнагляду здійснюємо перевезення крупно і дрібногабаритного вантажу з об’єкта в межах Київської області на склад компанії;
  • розміщуємо штучні і упаковані вироби, побутівки, мобільні будівлі контейнерного типу, МАФ, кіоски, спецтехніку, обладнання, прилади та пристрої;
  • враховуємо вимоги до температури і вологості;
    безкоштовне зберігання вантажів на строк до 5 днів можливе за умови замовлення послуги крана-маніпулятора для вантажно-розвантажувальних робіт;
  • відсутність додаткових витрат з боку замовника на оплату роботи складського персоналу і техніки, комунальні витрати і забезпечення охорони;
  • після закінчення терміну, встановленого раніше підписаним договором зберігання, співробітники Булава Транс підготують і проведуть вивезення вантажу зі складу тимчасового зберігання на вказаний замовником об’єкт.

Щоб стати клієнтом нашої компанії, необхідно мати на руках мінімальний перелік паперів, включаючи право власності на обладнання, пристрої, швидкобудуюємі конструкції, контейнери, техніку. Більш докладно про вимоги та правила надання тимчасового розміщення виробів можна дізнатись за номером телефону або електронним листом за адресою, яка вказана на офіційному сайті компанії.

Умови зберігання вантажів

Не порушуючи законодавство України і права власника на якісне надання послуг, Булава Транс пропонує тимчасові приміщення для відповідального зберігання та розміщення крупно і дрібногабаритних вантажів. Умови дії угоди визначаються відповідним договором.

Обов’язки виконавця, співробітників нашої компанії. На момент підписання документа про співпрацю необхідно надати замовнику свідоцтво про державну реєстрацію складу, дозвіл на здійснення діяльності, підтвердження про оплату податків, банківські реквізити для проведення оплати. Перевірити вантаж на відсутність видимих ​​дефектів і порушень цілісності тари або упаковки. Після виконання зобов’язань передати Акт про надані послуги. Вартість і тарифи призначаються керівництвом Булава Транс в односторонньому порядку.

Вимоги до власника. Ознайомити виконавця з товаро-супровідними документами, оформити довіреність на право підписання Актів приймання-передачі, проведення вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування і подальшого зберігання на складі продукції, контейнерів, спецтехніки, устаткування або виробів. Розрахунки за цим договором проводяться в національній валюті України шляхом переказу грошових коштів на поточний рахунок підприємства або готівкою в касу.

Розбіжності вирішуються на взаємовигідних умовах без залучення третіх осіб. Наша компанія завжди на стороні замовника. Всі спірні питання, які стосуються пунктів договору зберігання, можна обговорити заздалегідь. Гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє розглянути можливість часткової розстрочки або знижки.

Як замовити послугу зберігання вантажу на складі в Києві

Не знаєте, кому довірити і куди здати будівельний, промисловий, сільськогосподарський або вантаж особистого характеру в Київській області, звертайтеся в ТОВ Булава Транс. Ми збережемо конфіденційність замовника, а з новою послугою тимчасового зберігання, забезпечимо безпеку Вашого контейнера, МАФ або кіоску, мобільного будинку, сантехнічного вузла, спеціалізованої або складської техніки, обладнання, продукції в упаковці або тарі.Додатково здійснюємо вантажоперевезення з об’єктів на склад завдяки власному автопарку та використання крана-маніпулятора, виконуємо вантажно-розвантажувальні роботи і гарантуємо захист майна від крадіжки і псування. За наданий на період тимчасового зберігання товар ми несемо матеріальну відповідальність і готові відшкодувати збитки. У разі недотримання умов договору з боку замовника, угода буде анульовано. У порядку, встановленому статтями 594-596 Цивільного кодексу України, вантаж може бути утримано до моменту повної оплати за надані послуги.