5

Автомобіль з краном маніпулятором
Перевезення контейнерів, побутівок, МАФ.
Вантажопідйомність авто: 13 т
Вантажопідйомність авто: 5т

Автомобіль з краном маніпулятором
Вантажопідйомність авто: 13 т

Автомобіль з краном маніпулятором
Перевезення буд.матеріалів, тощо.
Вантажопідйомність авто: 22 т

Автомобіль з краном маніпулятором
Перевезення побутівок, обладнання, рослин.
Вантажопідйомність авто: 6 т

Навантажувач телескопічний MANITOU
Вантажопідйомність: 4000 кг
Робоча висота: 13.5 м

Навантажувач телескопічний MERLO з поворотною стрілою
Вантажопідйомність: 3300 кг
Робоча висота : 16 м

Наші проекти

Послуги маніпулятора в Києві і області від компанії Булава Транс

Затребуваність і швидко зростаючий попит на прокат спеціалізованої техніки виникає в ситуаціях, якщо потрібна термінова транспортування і перевезення крупно і малогабаритного вантажу, будівельних матеріалів, залізобетонних і металопластикових конструкцій, блок-контейнерів і промислових виробів. Завдяки новій пропозиції Булава Транс послуга маніпулятора, Ви істотно зменшите витрати на пошуки автокрана та вантажної техніки. Ми пропонуємо взяти в оренду в межах міста Київ і області багатофункціональний автомобіль або тягач з уже обладнаної крано-маніпуляторной установкою.

Чому краще замовити маніпулятор в ТОВ Булава Транс

Настійно рекомендуємо ігнорувати численні оголошення недобросовісних фірм, які спонукають орендувати вантажопідйомні механізми на надвигідних умовах. Звертайтеся в компанію Булава Транс, яка є однією з небагатьох організацій з ліцензією від Міністерства транспорту і зв’язку України на експлуатацію спеціалізованої техніки, оснащеної краном стрілового типу. Скористайтеся послугою прокату маніпулятора і відчуєте всі переваги роботи з професіоналами:

 • погодинна оренда. Мінімальний прокат – 2 години;
 • доставка обладнання на об’єкти в межах Київської області;
 • наявність допуску на в’їзд в центральні райони Києва;
 • великий вибір потужних автомобілів з вантажопідйомністю до 20 тонн і дистанційним управлінням;
 • попередній розрахунок вартості на сайті за допомогою розділу Калькулятор;
 • гнучкий графік і спосіб оплати з можливістю знижки фізичним і юридичним особам.

Вся без винятку техніка, призначена для вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування і перевезення, має повний технічний огляд станцій сервісного обслуговування. Управління спеціалізованим автотранспортом здійснюють досвідчені співробітники, які пройшли атестацію на право використання крано-маніпуляторной установки, і категорію водіння С, яка дає право на перевезення вантажів значних розмірів і великих габаритів.

Технічні характеристики крана-маніпулятора

Діючи відповідно до закону України і указу Державного комітету, який зобов’язує дотримуватися охорону праці та промислову безпеку, Булава Транс виконує правила щодо справності і умов експлуатації вантажопідіймальних пристроїв. Саме тому компанія застосовує машини з максимальною вантажопідйомної здатністю, надійними механізмами підняття, переміщення конструкцій, матеріалів, предметів контейнерного типу.

Потужний тягач Mercedes-Benz Actros обладнаний оптимальної комплектацією для транспортування вантажу на будь-які відстані. Потужний двигун V6, система вимірювання навантаження на вісь, електронно-пневматична гальмівна система TELLIGENT, міцна рама, розрахована на високі динамічні навантаження, які для сідельно-зчіпного пристрою становлять 13-18 тонн. На вантажівку встановлено крановий маніпулятор торгової марки ATLAS. Максимальний виліт становить 7,7 метра, вантажопідйомність варіюється від 1800 до 7000 кг. Місткість транспортних піддонів знаходиться в межах 16-40 штук. Підійде для будівельних побутівок, торгових кіосків, постів охорони, промислового і будівельного обладнання.

Низькорамна платформа MAN з фіксованими бічними бортами прекрасно адаптована під потреби вантажних автомобілів і установку моделі італійського крана-маніпулятора від виробника FASSI з вантажопідйомністю 1660-6100 кг і вильотом стріли до 8 і більше метрів. Механізм електронного контролю навантаження, маневреної регулювання положення і системи динамічної стабілізації стріли дає можливість швидко і рівномірно розподілити вантаж до 15 тонн в кузові тягача. Керувати процесом легко з майданчика або кабіни за допомогою радіопульта. Передбачено застосування додаткового навісного обладнання, включаючи бури, грейфери і підйомні кошика для робітників.

Правила експлуатації

Навіть під контролем кваліфікованого фахівця буває складно уникнути непередбачених ситуацій в роботі з вантажопідйомної технікою. Розглянемо основи дотримання особистої безпеки і способи, як змусити грати за своїми правилами кран-маніпулятор:

 • температура. Застосування обладнання на вулиці допускається при максимально низьких показниках до -40 ° C;
 • виключити мимовільне включення;
 • перед початком роботи необхідно провести перевірку вузлів, що відповідають за крутний момент, з’єднань, звернути увагу на відсутність корозії і пошкоджень, фіксацію механізму;
 • для установки з машинним приводом передбачені автоматичні вимикачі;
 • на бічних поверхнях стріли повинні розпізнаватися написи з номінальною вантажопідйомністю;
 • пускові апарати управління зобов’язані мати перехід в нейтральне положення, кнопку аварійної зупинки і звукового сигналу.

За розташування огорож, майданчиків, сходів на території об’єкта несе відповідальність замовник.

Як орендувати маніпулятор в Києві та Київській області

Немає сенсу купувати дороге обладнання або замовляти для транспортування кран і автомобіль для перевезень великогабаритних вантажів. Компанія Булава Транс допоможе Вам заощадити і надасть в оренду професійний маніпулятор під керуванням досвідченого фахівця зовсім недорого. З огляду на інтереси клієнтів, ми готові піти назустріч і запропонувати знижку на послуги маніпулятора. Більш детальну інформацію можна отримати за номером, вказаним на сайті. Для попереднього розрахунку скористайтеся розділом Калькулятор доставки.