АВТОМОБІЛЬ З КРАНОМ-МАНИПУЛЯТОРОМ

Марка MAN
Модель TGL 12.240
Рiк випуска 2005
Вантажопідйомність, кг 5 000
Габаритні розміри автомобіля, см 7 500
Місткість палет, шт 10
Підвіска пневмо
Повна маса, кг 11 975
Обладнання: марка крана-маніпулятора HML 1060
Обладнання: вантажопідйомність Фото
Габаритні розміри кузова, ширина, см 2 460
Габаритні розміри кузова, довжина, см 5 500
Высота борта см 50
Количество осей 2

Цей автомобіль з краном маніпулятором користується великою популярністю.
У Києві клієнти замовляють його для перевезення з розвантаженням маніпулятором вагончиків, будівельних побутівок, кунгов, постів охорони вагою до 2 тонн. MAN не великий за розмірами і менш витратний автомобіль з маніпулятором, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам оптимальні ціни на перевезення маніпулятором.
Завдяки габаритними розмірами цей автомобіль часто задіяний для роботи в центрі міста, також він маневрений що дозволяє виконувати всі замовлення швидше ніж наприклад довгомірами з кранами маніпуляторами.
Якщо вам потрібно перевезти щось малогабаритне, або всього кілька палет будівельних матеріалів, цей автоманіпулятор і наш досвідчений водій зроблять все в найкоротші терміни. Всі наші водії мають допуски, пройшли профнавчання по роботі з підвищеною небезпекою на кранах-маніпуляторах. Автомобілі мають дозвіл в’їзду в центр міста і сертифіковані в Держгірпромнагляді на виконання робіт.

Ви можете самостійно прорахувати тариф, перейшовши в розділ Калькулятор, або звернутися до наших менеджерів (067) 225-2-225, (050) 368-42-42.