Оренда теплових гармат


Дизельна теплова гармата — REMCO ATK 25

ДИЗЕЛЬНАЯ ТЕПЛОВАЯ ПУШКА — REMCO ATK 25

Дизельна теплова гармата — REMKO CLK 150

ДИЗЕЛЬНАЯ ТЕПЛОВАЯ ПУШКА — REMKO CLK 150

Дизельна теплова гармата — THERMOBILE IMA 111

ДИЗЕЛЬНАЯ ТЕПЛОВАЯ ПУШКА — THERMOBILE IMA 111

Булава Транс: оренда і прокат теплової гармати в Києві

Починаючи з вересня-жовтня місяця, середня температура в центральній частині України досягає 8-12 ° C. На промислових, будівельних об’єктах і всередині складських приміщень вона знижується на 20-40% за рахунок великої площі, холодних стін, віконних прорізів і вентиляції. Якщо відсутня можливість монтажу централізованої системи опалення чи ні необхідності в постійному обігріві території, рекомендуємо скористатися послугою оренда теплових гармат на дизелі для організацій і приватних осіб міста Київ та Київській області. Це дозволить заощадити кошти на покупку і позбавить від проблем з подальшим продажем дорогого устаткування.

Чому в Києві краще орендувати теплову гармату в ТОВ Булава Транс

Відповідно до статті №66 КЗпП України роботодавець зобов’язаний надати виконавцю на час виконання трудових зобов’язань необхідні умови, включаючи відпочинок і перерву за правилами внутрішнього договору. Щоб діяти за законом і прискорити час виконання робіт в неопалюваних приміщеннях, краще заздалегідь подбати про хороше воздухонагревателе. Купувати його на короткий термін зовсім необов’язково. Булава Транс пропонує взяти напрокат дизельні теплові гармати за прийнятною ціною і отримати ряд переваг:

  • недорога добова оренда;
  • доставка по місту Києву і в межах Київської області;
  • допомога в установці, налаштуванні і рекомендації щодо подальшої експлуатації паливних обігрівачів;
  • на всю орендовану техніку надається гарантія;
  • співпраця з фізичними та юридичними особами;
  • будь-який зручний спосіб та гнучкий графік оплати.

Досвідчені співробітники і керівництво ТОВ Булава Транс відповідально підходить до виконання передбачених договором зобов’язань, про що свідчить отриманий дозвіл від Державної служби з питань праці та наявність ліцензії на здійснення перевезень, видане Міністерством транспорту та зв’язку України.

Теплові дизельні гармати: технічні характеристики

Універсальний обігрівач для промислових, сільськогосподарських і будівельних цілей – теплова гармата. Крім того, вона широко застосовується для збереження кліматичних умов і високої температури в модульних блоках, робочих времянках, тентових спорудах, парниках і теплицях, використовується для сушки будівель після повені, підтримує необхідний рівень тиску пневматичних конструкцій. Розглянемо основні характеристики дизельних теплогенераторів, які можна орендувати в Булава Транс.

Німецький виробник REMKO входить в число європейських лідерів в області кондиціонування і опалення. Особливості жидкотопливной моделі ATK 25 в тому, що вона не вимагає установки складних паливних ліній і системи вентиляції на передбаченої площі, оснащена автономною системою управління. За рахунок незалежного гнучкого воздуховода продуктів згоряння відбувається рівномірний розподіл і роздача екологічно чистого гарячого повітря. Завдяки вологонепроникним матеріалами відсутній ризик потрапляння вологи в кімнатний термостат і кабель зі штепселем. Компактні розміри і простота конструкції пристосовані для швидкого переміщення вироби. Щоб не зупиняти роботи в осінньо-зимовий період, варто орендувати опалювальний прилад CLK 150, як один з найбільш потужних пересувних теплогенераторів від REMKO. Рекомендується для обігріву торгових павільйонів, ярмарків, засклених та обклеєних плівкою теплиць. 

Вирішивши взяти в прокат теплову гармату IMA 111 торгової марки Thermobile Industries, Ви отримуєте відповідне міжнародним стандартам якість, яке вже оцінили понад 70 країн. Модель захищена удароміцними скобами, а елементи конструкції виготовлені з листової сталі, покритої спеціальним порошкоподібною речовиною від корозії. У разі витоку палива для пальника передбачений власний піддон, ковпак запобігає потраплянню вологи і дощу. Малогабаритна теплова гармата й непрямого нагрівання Thermobile IMA 111 працює на дизелі, гасі, є джерелом 100% очищеного повітря без домішок, з максимальною температурою нагрівання до 40-60 ° C і високоефективним теплообмінником, ККД якого становить 92-98%. Радіальний вентилятор сприяє утворенню потужного повітряного потоку шляхом високого тиску в 500 Па. Обігрів сусідніх приміщень здійснюється за допомогою установки повітропроводів діаметром 500 мм. Знизити витрату палива на 30% дозволяє система рециркуляції повітря. При необхідності обладнання дозволяється використовувати на вулиці.

Як взяти в оренду дизельну теплову гармату в Києві

Незалежно від погодних умов і низьких температур, конструкції, матеріали та робочі місця завжди будуть забезпечені стабільним гарячим повітрям і рівномірним теплом. Прокат дизельних гармат від компанії Булава Транс – це низькі ціни оренди теплогенераторів, економія дорогого електрики, поліпшення умов і результату роботи на будівельних, промислових, сільськогосподарських і торгових об’єктах. Щоб орендувати якісне обладнання, необхідне для обігріву повітрям житлового або приміщення, яке ще не введено в експлуатацію, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом. Надішліть листа електронною поштою або зателефонуйте за вказаним номером, щоб отримати корисну інформацію про послуги або професійну консультацію з фахівцем з подальшим розрахунком вартості прокату теплових гармат.