Оренда ножичних підйомників


GENIE GS-2032

genie-gs-2032

HAULOTTE COMPACT-12

HAULOTTE COMPACT-12

HAULOTTE COMPACT-10N

HAULOTTE COMPACT-10N

GENIE GS-2646

genie-2646

GENIE GS-1930

GENIE GS-1930

Оренда навантажувачів


ЕЛЕКТРИЧНИЙ, 2Т — STILL R 60-20 C

STILL R 60-20 C

ЕЛЕКТРИЧНИЙ, 1.6Т — STILL R 20-16 P

STILL R 20-16 P

ЕЛЕКТРИЧНИЙ — CLARK GEX 30

ДИЗЕЛЬНИЙ, 3Т — LINDE H 30 D

h30d

Оренда складської техніки в Києві від компанії Булава Транс

Державні нормативні вимоги з охорони праці під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт зобов’язують власників будівель, споруд та ізольованих приміщень для розміщення вантажів подбати про наявність спеціалізованої складської техніки. Роботу кранів стрілового типу використовувати недоцільно через великих габарит ів і недостатньою площі для проїзду автотранспорту і установки устаткування, тому рекомендуємо скористатися такою послугою компанії Булава Транс, як оренда вилочного навантажувача і ножничного підйомника. Прекрасне рішення, щоб не витрачати гроші на покупку і ремонт дорогих вантажопідіймальних машин.

Надання техніки в оренду за вигідними умовами в Києві

Відмовтеся від затії переглядати привабливі оголошення, в яких шахраї пропонують несправні або застарілі моделі складських транспортних засобів. Звертайтеся тільки до професіоналів. Співпраця з компанією Булава Транс, яка з 2006 року є однією з провідних організацій з надання техніки для складу в оренду в межах Київської області, передбачає велику кількість переваг:

  • недорога вартість, приймаємо всі види оплати;
  • працюємо з фізичними та юридичними особами;
  • постійним клієнтам надається відстрочка або знижка;
  • швидке оформлення прокату кращих підйомників і навантажувачів від відомих виробників;
  • доставка по заздалегідь вказаною адресою, є допуск для в’їзду в центр Києва;
  • гарантія якості обладнання підтверджується наявністю технічного огляду станції сервісного обслуговування.

Розглянемо варіант договору оренди вантажопідйомної техніки з подальшим правом викупу. Детальну інформацію про умови та строки проведення операції необхідно уточнювати у менеджера або керівництва компанії за вказаною на офіційному сайті номеру телефону.

Які види складської техніки можна взяти в оренду

Щоб не виникало проблем з розміщенням отриманої продукції, а все вантажно-розвантажувальні роботи були виконані у встановлені терміни і не вплинули на робочий день співробітників, пропонуємо взяти в оренду спеціалізовану техніку для складу. 

Компактність і маневреність, точне позиціонування і контроль – головні якості, якими володіють електричні підйомники торгової марки GENIE, дочірнього підприємства корпорації TEREX. Моделі GS-2032, 2646 і 1930 піднімають сталеву платформу на висоту 8,1-11,75 м. Вантажопідйомність становить 227-363 кг. Високу продуктивність забезпечує захист від перекидання, підведення кабельного змінного струму, висувні піддони і сигналізація опускання. Пультове управління Smart Link оснащено кнопкою аварійної зупинки і індикатором заряду акумулятора, а вбудований блок GPS створений на основі системи стеження і контролю Track & amp; Trace.

Прийнявши рішення зняти в оренду ножичний підйомник від Haulotte Group, Ви будете здивовані можливостями самохідних механізованих моделей COMPACT. Робоча висота до 10-12 метрів, максимальний підйом вантажів до 230-300 кг. Можливість експлуатувати обладнання, як всередині, так і зовні будівлі. Завдяки покриттю шин, виключається забруднення поверхні підлоги. У складеному стані щогли техніка проходить в дверний проріз.

Прокат електричного вилочного навантажувача STILL підійде для великих складських комплексів, розподільних центрів, транспортних компаній. Одна зарядка дозволяє використовувати підлоговий транспорт близько 8 годин. Чотириколісний обладнання R-20 і R-60 з переднім приводом 48-80V піднімає вантаж, який важить 1,6-2 тонни на висоту до 4 метрів. Швидкість без додаткового навантаження 14-16 км / ч.

Лідер з виробництва навантажувачів LINDE представляє навантажувач механізм, що працює на дизельному паливі. Незважаючи на загальну вагу в 4220 кг, модель H 30 D не втрачає здатності маневрувати, долати нерівні і похилі поверхні. Завдяки використанню гідростатичної трансмісії вдалося скоротити витрату палива. Вантажопідйомність близько 3 тонн. Максимальна висота підйому навантаження не вище 3,05 метра. Порожній транспорт розвиває швидкість до 22 км / ч.

Не поступається попередньому зразку електричний навантажувач GEX 30, який випустила CLARK Material Handling. Міцність конструкції є результатом відсутності пластикових елементів. Два потужних двигуна змінного струму, контролер температури і три режими роботи спрощують експлуатацію вантажної техніки. Безпека забезпечує аварійна зупинка і гальмування за рахунок стояночної, ножний гальмівної системи.   

Прокат і оренда складської техніки в місті Київ та Київській області

Знайти професійне і недороге обладнання в робочому стані для вантажопідйомних робіт складно. Послуга оренда складської техніки від компанії Булава Транс – це якісний прокат підйомників підйомників, електричних і дизельних навантажувачів від кращих виробників Європи. Дізнатися повну вартість і уточнити перелік документів для того, щоб орендувати обладнання, можна по телефону або електронним листом.