Оренда економ битовки

эконом бытовка

Оренда стандарт битовки

стандарт бытовка

Оренда преміум битовки

премиум бытовка

Оренда МАФ преміум

МАФ премиум бытовка

Оренда мобільного офісу

мобильный офис
ремонт бытовок

Мобільний сервіс по ремонту побутівок

Мобільний сервіс працює 24/7 і в разі необхідності майстер виїжджає для усунення, дрібних неполадок.  Якщо майстру не вдається зробити ремонт за місцем ми в той же день замінимо битовку / контейнер на інший.

Орендуючи у нас, ви отримуєте додаткову послугу мобільний сервіс.

Оренда побутівок і будівельних вагончиків в Києві

Зручна мобільна конструкція здатна замінити повноцінне житло, дачний будиночок, приміщення для зберігання речей і матеріалів на виробничих, будівельних і промислових об’єктах. Невелика площа пристосована для відпочинку та перерви робочої бригади, широко використовується на території контрольно-пропускних пунктів. Це ще й універсальні душові, лазні та туалетні кімнати. Якщо необхідність в пересувному житловому вагончику тимчасова або сезонна, Ви можете орендувати побутівки і меблі для створення затишного інтер’єру у компанії Булава Транс. Пропонуємо вагончики класу Економ, Стандарт, Преміум, популярний контейнер 10 футів, модулі санітарного значення, спорудження для постів охорони. 

Здача побутівок в оренду недорого від компанії Булава Транс

Пошуки якісної, малогабаритної конструкції для розміщення на території адміністративних, господарських, технічних підприємств, в межах промислової зони за прийнятною вартістю займають багато часу, сил і коштів на послуги оплати мобільного оператора. Гнучка цінова політика оренди контейнера, мобільного офісу, побутівки і професійний підхід співробітників – головні переваги нашої компанії. Відзначимо ряд важливих причин, чому краще орендувати будівельні вагончики в Києві та Київській області в ТОВ Булава Транс:

  • досвід роботи з 2006 року;
  • співпраця з юридичними і фізичними особами;
  • великий вибір готової продукції на складі;
  • надаємо прокат меблів для будівельних побутівок;
  • доставка здійснюється в короткі терміни;
  • індивідуальний графік оплати, знижки та відстрочка платежу постійним клієнтам.

Булава Транс – одна з небагатьох організацій, якій надана можливість переміщення важкої вантажної техніки, оснащеної крано-маніпуляторной установкою, в центр Києва. Ліцензія видана Міністерством транспорту та зв’язку України, отримано дозвіл від Державної служби з питань праці, колишнього Держпромнагляду.

Які побутівки можна взяти в оренду в Києві

Якщо зробити вибір на користь певного готового виробу складно, проконсультуйтеся з фахівцями або менеджером Булава Транс по телефону або залиште заявку в електронному вигляді. Розглянемо більш докладно, яку битовку можна орендувати з доставкою в Київ і Київську область.

Клас Економ і Стандарт є будівельні вагончики, які пристосовані для складування робочого інвентарю та невеликого обсягу витратних матеріалів, експлуатуються в якості роздягальні, зони для відпочинку. Розміри конструкцій становлять 6 × 2,5 × 2,5 м, вага близько 1,5 тонн. Зовнішня обробка виконана з синього металевого профнастилу, захищеного спеціальною плівкою. Хорошу ізоляцію забезпечує підпокрівельна плівка MASTERFOLFOILSMP і шар мінеральної вати товщиною 50 мм. Внутрішнє панельне оформлення представлено матовою вагонкою білого кольору.  Для статі був обраний дерев’яний брус, покритий ПВХ і лінолеумом. Габарити металевих дверей – 1968 × 830 см. Оснащені внутрішнім засувом. Петлі призначені під накидної замок. Встановлено віконний профіль ПВХ з поворотно-відкидним механізмом. Вмонтований кабель для проведення розеток, освітлення. Усередині присутні 2 подвійні розетки, лампочки на 60 Вт, світильники.

Преміум побутівка дасть можливість забезпечити комфортним тимчасовим житлом працівників віддалених будівельних, промислових і сільськогосподарських територій. Конструкція розміром 6 × 2,48 × 2,6 м важить всього лише 1,5 тонни. Для оздоблення використано світло-бежеві пластикові панелі. Два білі поворотно-відкидних вікна і двері виготовлені з ПВХ профілю, оснащені ручкою. Всередині приміщення встановлені пара світильників, розетки, автоматичні вимикачі, проведена електрика.   

Виконання МАФ-преміум варте уваги. Житловий утеплений вагончик для проживання має габарити 5,98 × 2,48 × 2,6 м. Для зовнішньої обшивки були використані вінілові панелі темного кольору. Надійну ізоляцію забезпечує вітрозахисний і паро-бар’єрна плівки MASTERFOL-70 і SOFT W. Внутрішнє оздоблення – це білий матовий пластик шириною 100 мм і товщиною 10 мм. Передбачені два металопластикових вікна та двері. Монтаж електрики прихований. В кімнаті є вбудовані розетки, вимикачі автомат, світильник з гратами. Підключення електроенергії виробляється зовні побутівки. 

Оренда мобільного офісу – нова пропозиція, яке рідко можна зустріти в Києві. Темна вінілова обшивка панелями зовні і білий пластик всередині, широкі панорамні вікна ПВХ і фігурні отвори. Приміщення ідеально підійде під невеликий торговий зал, представництво організації. Конструкція важить 4500 кг і має розміри 6,25 × 5,3 × 2,5 метра.

Для прохідних пунктів, КПП, відкритих стоянок, ринків, постів охорони краще орендувати битовки з оцинкованого листового металу з антикорозійним покриттям розмірами 1,8 × 1,8 × 2,5 м. Робоча зона оброблена МДФ, підлога вкрита вологонепроникним ДСП і лінолеумом. Встановлені пластикові вікна.

В наявності велика побутівка контейнерного типу довжиною 12 метрів, шириною і висотою по 250 см, а також популярний контейнер 10 футів. В санітарних цілях краще купувати битовку сантехнічну, яка виконана у відповідності до встановлених норм. Її загальна площа – 7,2 м2.

Як орендувати битовку в Києві та Київській області

Весь наданий асортимент будівельних вагончиків, блок-контейнерів, битовок класу Економ, Преміум, Стандарт, МАФ та інші види тимчасових житлових конструкцій Ви можете взяти в оренду недорого на складі Булава Транс з доставкою в місто Київ і Київську область. Власний автопарк спеціалізованої техніки, призначеної для перевезень крупно і дрібногабаритних вантажів, автокран і крано-маніпуляторна установка, а також дозвіл Держгірпромнагляду дозволяє співробітникам компанії вчасно транспортувати і проводити монтаж орендованих споруд.