Побутівка (б/у) 6000 х 2400 Н-2600

90грн/день 2700грн/міс

Оренда інвентарю: меблі, обладнання

Наші проекти

Оренда побутівок і будівельних вагончиків в Києві

Зручна мобільна конструкція здатна замінити повноцінне житло, дачний будиночок, приміщення для зберігання речей і матеріалів на виробничих, будівельних і промислових об’єктах. Невелика площа пристосована для відпочинку та перерви робочої бригади, широко використовується на території контрольно-пропускних пунктів. Це ще й універсальні душові, лазні та туалетні кімнати. Якщо необхідність в пересувному житловому вагончику тимчасова або сезонна, Ви можете орендувати побутівки і меблі для створення затишного інтер’єру у компанії Булава Транс. Пропонуємо вагончики класу Економ, Стандарт, Преміум, популярний контейнер 10 футів, модулі санітарного значення, спорудження для постів охорони. 

Здача побутівок в оренду недорого від компанії Булава Транс

Пошуки якісної, малогабаритної конструкції для розміщення на території адміністративних, господарських, технічних підприємств, в межах промислової зони за прийнятною вартістю займають багато часу, сил і коштів на послуги оплати мобільного оператора. Гнучка цінова політика оренди контейнера, мобільного офісу, побутівки і професійний підхід співробітників – головні переваги нашої компанії. Відзначимо ряд важливих причин, чому краще орендувати будівельні вагончики в Києві та Київській області в ТОВ Булава Транс:

  • досвід роботи з 2006 року;
  • співпраця з юридичними і фізичними особами;
  • великий вибір готової продукції на складі;
  • надаємо прокат меблів для будівельних побутівок;
  • доставка здійснюється в короткі терміни;
  • індивідуальний графік оплати, знижки та відстрочка платежу постійним клієнтам.

Булава Транс – одна з небагатьох організацій, якій надана можливість переміщення важкої вантажної техніки, оснащеної крано-маніпуляторной установкою, в центр Києва. Ліцензія видана Міністерством транспорту та зв’язку України, отримано дозвіл від Державної служби з питань праці, колишнього Держпромнагляду.

Які побутівки можна взяти в оренду в Києві

Якщо зробити вибір на користь певного готового виробу складно, проконсультуйтеся з фахівцями або менеджером Булава Транс по телефону або залиште заявку в електронному вигляді. Розглянемо більш докладно, яку битовку можна орендувати з доставкою в Київ і Київську область.

Клас Економ і Стандарт є будівельні вагончики, які пристосовані для складування робочого інвентарю та невеликого обсягу витратних матеріалів, експлуатуються в якості роздягальні, зони для відпочинку. Розміри конструкцій становлять 6 × 2,5 × 2,5 м, вага близько 1,5 тонн. Зовнішня обробка виконана з синього металевого профнастилу, захищеного спеціальною плівкою. Хорошу ізоляцію забезпечує підпокрівельна плівка MASTERFOLFOILSMP і шар мінеральної вати товщиною 50 мм. Внутрішнє панельне оформлення представлено матовою вагонкою білого кольору.  Для статі був обраний дерев’яний брус, покритий ПВХ і лінолеумом. Габарити металевих дверей – 1968 × 830 см. Оснащені внутрішнім засувом. Петлі призначені під накидної замок. Встановлено віконний профіль ПВХ з поворотно-відкидним механізмом. Вмонтований кабель для проведення розеток, освітлення. Усередині присутні 2 подвійні розетки, лампочки на 60 Вт, світильники.

Преміум побутівка дасть можливість забезпечити комфортним тимчасовим житлом працівників віддалених будівельних, промислових і сільськогосподарських територій. Конструкція розміром 6 × 2,48 × 2,6 м важить всього лише 1,5 тонни. Для оздоблення використано світло-бежеві пластикові панелі. Два білі поворотно-відкидних вікна і двері виготовлені з ПВХ профілю, оснащені ручкою. Всередині приміщення встановлені пара світильників, розетки, автоматичні вимикачі, проведена електрика.   

Виконання МАФ-преміум варте уваги. Житловий утеплений вагончик для проживання має габарити 5,98 × 2,48 × 2,6 м. Для зовнішньої обшивки були використані вінілові панелі темного кольору. Надійну ізоляцію забезпечує вітрозахисний і паро-бар’єрна плівки MASTERFOL-70 і SOFT W. Внутрішнє оздоблення – це білий матовий пластик шириною 100 мм і товщиною 10 мм. Передбачені два металопластикових вікна та двері. Монтаж електрики прихований. В кімнаті є вбудовані розетки, вимикачі автомат, світильник з гратами. Підключення електроенергії виробляється зовні побутівки. 

Оренда мобільного офісу – нова пропозиція, яке рідко можна зустріти в Києві. Темна вінілова обшивка панелями зовні і білий пластик всередині, широкі панорамні вікна ПВХ і фігурні отвори. Приміщення ідеально підійде під невеликий торговий зал, представництво організації. Конструкція важить 4500 кг і має розміри 6,25 × 5,3 × 2,5 метра.

Для прохідних пунктів, КПП, відкритих стоянок, ринків, постів охорони краще орендувати битовки з оцинкованого листового металу з антикорозійним покриттям розмірами 1,8 × 1,8 × 2,5 м. Робоча зона оброблена МДФ, підлога вкрита вологонепроникним ДСП і лінолеумом. Встановлені пластикові вікна.

В наявності велика побутівка контейнерного типу довжиною 12 метрів, шириною і висотою по 250 см, а також популярний контейнер 10 футів. В санітарних цілях краще купувати битовку сантехнічну, яка виконана у відповідності до встановлених норм. Її загальна площа – 7,2 м2.

Як орендувати битовку в Києві та Київській області

Весь наданий асортимент будівельних вагончиків, блок-контейнерів, битовок класу Економ, Преміум, Стандарт, МАФ та інші види тимчасових житлових конструкцій Ви можете взяти в оренду недорого на складі Булава Транс з доставкою в місто Київ і Київську область. Власний автопарк спеціалізованої техніки, призначеної для перевезень крупно і дрібногабаритних вантажів, автокран і крано-маніпуляторна установка, а також дозвіл Держгірпромнагляду дозволяє співробітникам компанії вчасно транспортувати і проводити монтаж орендованих споруд.

Мобільний сервіс по ремонту побутівок

Мобільний сервіс працює 24/7 і в разі необхідності майстер виїжджає для усунення, дрібних неполадок.  Якщо майстру не вдається зробити ремонт за місцем ми в той же день замінимо битовку / контейнер на інший.

Орендуючи у нас, ви отримуєте додаткову послугу мобільний сервіс.