Ціна оренди — 80грн/день 2400грн/мес

Розміри блок-контейнера: 2400х2400х2640Н

Виробник: Karmod

Пост охорони 2.4х2.4 Кармод використовується на прохідних промислових або торгових підприємств і на будівельних об’єктах. Розташування вікон дає можливість кругового огляду території. Ми пропонуємо в оренду комфортні блок-контейнери заводського виробництва, привабливого дизайну, якість яких, відповідає світовим стандартам якості. Модульні контейнери заводу Karmod, популярні більш ніж у 80 країнах світу. Доставка по всій Україні в найкоротші терміни.

Постійна наявність різних моделей блок контейнерів та побутівок: для проживання, прорабських, постів охорони, офісів, санітарних, душових, роздягальнь та ін. За вашим запитом, ми можемо забезпечити додаткове обладнання: меблі, кондиціонери, побутову техніку та ін.

Наші переваги: • Не має мінімального строку оренди • Працюємо без застави • Вирішили повернути контейнер/обладнання раніше? – ми зробимо перерахунок та повернемо різницю. • Великий досвід роботи, тому якісно та в терміни робимо: Доставку/Монтаж/Облаштування фундаменту / Забезпечення всім необхідним